Karolinka robi fantastyczne postępy po operacji SDR

KarolinkaKarolinka robi fantastycznie postępy po operacji SDR – “Karolinka jest teraz dużo  bardziej niezależna!” – Mówi mama.

Karolinka, 4 lat, przeszła operację SDR (Selective Dorsal Rhizotomy) w szpitalu dziecięcym w St Luis na początku tego roku. Podczas leczenia i pobytu USA Karolika przebywała w nowym domu Fundacji Daru Serca w Schiller Park.

Karolika czuje się teraz bardziej komfortowo mając teraz możliwość swobodnego poruszania się, np zatrzymywania się i ruszania do przodu, czego nie nie miała przed zabiegiem – … coś co bierzemy za pewnik. Mama i tata cieszą się z każdej oznaki postępu – ostatni sukces to stanie na palcach. ” Jestem pełna nadziei na przyszłość – kiedy patrzę na stare filmy Karolinki nie mogę uwierzyć jaka jest różnica po zabiegu i jakie daje jej nowe możliwości”, mówi mama. Karolinka jest teraz bardziej niezależna – chce zrobić wszystko sama, a od września tego roku, idzie do przedszkola – “Jestem z niej bardzo dumna” Mamo dodaje.

Dziękuję wszystkim którzy wspierają Fundację Dar Serca, To dzięki waszej pomocy Karolinka jest lepiej przygotowana do życia!

Zobacz jak Twoja pomoc zmienia życie naszej Karolinki.

Share!